Nauczyciel Roku – Etap Wojewódzki dla dla Pani Ani, Członkini naszego Oddziału ZNP w Skawinie. Gratulacje !!!

Oto co o sobie napisała Pani Ania Bębenek:

Dzień dobry. Mam na imię Ania, chociaż od jakiegoś czasu najczęściej nazywana jestem „Panią Anią”. Bardzo serdecznie chciałabym podziękować za docenienie i zgłoszenie mnie do plebiscytu. A co mogę powiedzieć o sobie…Od kilku lat staram się jak najlepiej spełniać w roli nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Lubię wprowadzać różnorodne i ciekawe rozwiązania podczas zajęć, inspirować do działania i organizować proces nauczania tak, aby uczniowie jak najwięcej mogli z tego wynieść. Obecnie współpracuję z trzecioklasistami ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie i… ,,w rękach mam ASA bo 3b to ekstraKLASA”.

Na zdjęciu Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Skawinie pani Elżbieta Gutierrez, Wicedyrektor pan Janusz Nowak i oczywiście pani Ania

POWIĄZANE WPISY

10.06.2026

Nowa propozycja wzrostu płac dla sfery budżetowej i nauczycieli – 3%. Premier: „Wiem, że nauczyciele powinni zarabiać więcej”

„Jest decyzja o podwyżce płac w sferze budżetowej. Chcielibyśmy więcej, ale na dziś ta propozycja to jest 3...

Czytaj więcej

01.06.2026

Co się zalicza do ekwiwalentu pieniężnego za urlop?

Polemika ze stanowiskiem RIO w Bydgoszczy w sprawie niezaliczania wynagrodzenia z art. 35 ust. 3e KN do ekwiwalentu...

Czytaj więcej



KATEGORIE

Bez kategorii

NAJNOWSZE WPISY